<
Actualitate

Tânăr din Turda găsit mort, înjunghiat în urma unui conflict

Un bărbat în vârstă de 24 de ani, din Turda, a fost găsit decedat în această dimineață, în jurul orei 5.20, la ieșirea din localitatea Panticeu, județul Cluj.

Polițiștii din Dej s-au deplasat la fața locului, iar în urma verificărilor au identificat victima. Echipajele medicale au încercat resuscitarea tânărului, însă, din păcate, acesta nu a mai putut fi salvat.

Cazul a fost preluat de polițiștii Serviciului de Investigații Criminale, sub coordonarea unui procuror de la Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj. Ancheta vizează stabilirea cu exactitate a circumstanțelor în care a survenit decesul.

UPDATE

Potrivit publicației Dejeanul.ro, ar fi vorba despre o crimă. Tânărul ar fi fost înjunghiat în picior, rana provocând o hemoragie fatală.

Conform sursei citate, bărbatul venise în Panticeu pentru a participa la o petrecere, alături de câteva cunoștințe. În cursul nopții ar fi avut loc un conflict, iar dimineața situația a degenerat. Tânărul ar fi încercat să plece cu o mașină, dar la scurt timp a cerut șoferului să oprească, a căzut din autoturism și a devenit inconștient. A fost găsit decedat la marginea drumului.

Surse neoficiale indică faptul că un suspect a fost deja identificat și se află în custodia poliției.

Click to comment

Leave a Reply

Comentariile trebuie să respecte regulile de utilizare.
Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Farmacia Dr.Max
Bitcoin Exchange Liga 1 Case Pariuri Online

Ziarul care te prinde

© Ziarul 21 Turda | Materialele de pe acest site pot fi preluate doar cu acordul scris al reprezentanţilor publicaţiei Ziarul 21.

To Top