Dacă nu ați trecut prin centrul municipiului în ultima perioadă, merită să o faceți.
Magnoliile din Municipiul Câmpia Turzii își etalează frumusețea spectaculoasă, iar parfumul se simte în jurul Parcului „Ionel Floașiu”, oferind un spectacol care atrage privirile tuturor trecătorilor.
Pentru câteva săptămâni, natura devine cel mai frumos arhitect al orașului, îmbrăcând Municipiul Câmpia Turzii în flori, culoare și eleganță.
Profitați de aceste zile, ieșiți la plimbare, admirați frumusețea magnoliilor și surprindeți în fotografii una dintre cele mai frumoase imagini ale începutului de vară.
Cine reușește să surprindă cea mai frumoasă fotografie a magnoliilor din Municipiul Câmpia Turzii?















