<
Actualitate

CÂMPIA TURZII ÎNFLOREȘTE

Dacă nu ați trecut prin centrul municipiului în ultima perioadă, merită să o faceți.

Magnoliile din Municipiul Câmpia Turzii își etalează frumusețea spectaculoasă, iar parfumul se simte în jurul Parcului „Ionel Floașiu”, oferind un spectacol care atrage privirile tuturor trecătorilor.

Pentru câteva săptămâni, natura devine cel mai frumos arhitect al orașului, îmbrăcând Municipiul Câmpia Turzii în flori, culoare și eleganță.

Profitați de aceste zile, ieșiți la plimbare, admirați frumusețea magnoliilor și surprindeți în fotografii una dintre cele mai frumoase imagini ale începutului de vară.

Cine reușește să surprindă cea mai frumoasă fotografie a magnoliilor din Municipiul Câmpia Turzii?

Click to comment

Leave a Reply

Comentariile trebuie să respecte regulile de utilizare.
Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Farmacia Dr.Max
Bitcoin Exchange Liga 1 Case Pariuri Online

Ziarul care te prinde

© Ziarul 21 Turda | Materialele de pe acest site pot fi preluate doar cu acordul scris al reprezentanţilor publicaţiei Ziarul 21.

To Top